Annesini 50 yerinden bıçaklayarak öldüren PAÜ öğrencisi mahkemeye çıktı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Annesini 50 yerinden bıçaklayarak öldüren PAÜ öğrencisi mahkemeye çıktı

Annesini 50 yerinden bıçaklayarak öldüren PAÜ öğrencisi mahkemeye çıktı

Bursa’da yaşayan annesi Tülin Beygirci’yi (48), 50 yerinden bıçaklayarak öldüren Pamukkale Üniversitesi öğrencisi öz oğlu ilk duruşmaya çıktı. Anne katılı sanık Berke K. (27) ilk duruşmada geceleri uyuyamadığını ve kendini toparlayamadığını söyledi, ifade vermek istemedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Mayıs 2020 Cumartesi, 13:32

Bursa’nın Gemlik ilçesine bağlı Küçük Kumla Mahallesi’nde, geçen yıl eylül ayında Tülin Beygirci, eve gelen polisler tarafından 50 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunmuştu.

Korkunç cinayetin ardından yürütülen soruşturmada Beygirci’nin katilinin öz oğlu Berke K. olduğu ortaya çıkmıştı.

Polis, Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Berke K.yı şüphelendirmemek için telefonla aramış, annesinin hayatını kaybettiğini söyleyerek, işlemler için Denizli’den Bursa’ya çağırmıştı.

Bursa’ya giden Berke K. kente adım atar atmaz gözaltına alınmış, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

Anne katılı Berke K.nın Bursa 14. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yakın akrabayı öldürmek suçlamasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.

Duruşmaya, Bursa E Tipi Cezaevi’nden SEGBİS’le bağlanan Berke K. kendini toparlayamadığını ve geceleri uyuyamadığını belirterek savunma yapmak istemedi.

Mahkeme heyeti sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı erteledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı