REKLAMI GEÇ

Ceylan’dan haber yok!

Ceylan’dan haber yok!

40 gündür kayıp olan Ceylan’dan hala haber alınamıyor. Ailesi ise Ceylan’ın bulunması için yetkililerden yardım bekliyor.

/ DENİZLİHABER / 5 Ekim 2009 Pazartesi, 16:39

Sarayköy’e bağlı Kabaağaç Köyü’nde dedesi Süleyman Tok’un yanında kalan Ceylan Tok, 27 Ağustos’ta ortadan kayboldu. Ceylan Tok’un annesi Fatma Tok, jandarma ve polise başvurarak kızının kayıp olduğunu bildirdi. Olayla ilgili jandarma ve polis ekipleri arama çalışması başlattı. Ancak aradan 40 gün geçmesine rağmen Ceylan Tok’dan bir haber alınamadı.

Ceylan Tok’un kaybolmasından 3 gün sonra aileye gelen telefon endişeleri artırdı. Telefonla arayan bir kişi 20 bin TL karşılığında Ceylan’ı bulabileceğini söyledi. Ancak, bu parayı verecek durumu olmayan anne Fatma Tok ve dayısı Ufuk Yıkılmaz polise başvurdu. Ceylan Tok’un yakınları 1000 TL değerinde altın verdikleri erkeği, buluşma sırasında suçüstü yakalattı. Aileyi dolandırmaya çalıştığı ileri sürülen kişinin F.K. olduğu anlaşıldı. F.K., sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Anne Fatma Tok, kızının yaşamından endişe ettiğini belirterek, “Kızım, kaçırıldı mı yoksa kendi isteğiyle mi gitti bilmiyoruz. Ceylan, daha önce evden kaçmış, ancak 6 gün sonra bulunmuştu. Ancak bu kez durum farklı. 40 gündür kızımdan haber alamıyoruz. Gözümüz kapıda, kulağımız zilde. Her geçen gün, her saat bizim için bir ömür gibi. Kızımı görenlerin jandarmaya ya da polise haber vermesini istiyorum” dedi.

Ceylan Tok’un dayısı Ufuk Yıkılmaz ise, kayıp olan yeğenin bulunması için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, “Üzüntümüz bize yeterken, bir de bu durumdan faydalanmak isteyenlerle uğraşıyoruz. Bizim, durumumuzda olan aileler bu kişilere karşı dikkatli olsunlar” diye konuştu. Jandarma ve polis, Ceylan Tok’un bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı