O cinayetin sırrı çözüldü. Suriyeliyi Suriyeli öldürmüş - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

O cinayetin sırrı çözüldü. Suriyeliyi Suriyeli öldürmüş

O cinayetin sırrı çözüldü. Suriyeliyi Suriyeli öldürmüş

Suriyeli cinayetinin sırrı çözüldü. Zanlı da Suriyeli Abdulwahed Hendawi, bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunmuştu. Cinayetin ardından soruşturma başlatan polis kısa sürede sonuca ulaştı. Katil zanlısının Hendawi ile birlikte kalan Suriyeli İsmai A. olduğu belirlendi. Zanlı gözaltına alındı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Eylül 2017 Salı, 12:33

3 yıl önce ülkesindeki savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan ve Denizli’ye yerleşen Abdulwahed Hendawi, Merkezefendi’nin Sümer Mahallesi’nde yaşadığı evinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunmuştu.

Suriyeli Abdulwahed Hendawi’nin cansız bedeni otopsi için hastaneye kaldırılırken, polis kapsamlı bir soruşturma başlattı.

Abdulwahed Hendawi’nin aynı evi paylaştığı 28 yaşındaki Suriyeli İsmail A. üzerinde şüphelerin yoğunlaşmasının ardından zanlı titiz bir takiple yaralandı.

Zanlının ilk sorgusunda cinayeti işlediğini kabul ettiği öne sürüldü. Zanlının Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgusu devam ediyor. İsmail A.nın gün içinde Adliye’ye sevk edilmesi bekleniyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı