Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan uyuşturucu operasyonu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan uyuşturucu operasyonu

Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan uyuşturucu operasyonu

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen uyuşturucu operasyonunda Karşıyaka ve Manisa’nın Akhisar ilçesinde eş zamanlı operasyonlar gerçekleştirildi. Operasyonlarda 9 kişi gözaltına alındı, aramalarda ise 2 kilogram esrar, tabanca ve tüfek ele geçirildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 29 Kasım 2016 Salı, 14:46

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından uyuşturucu ticaretinin önlenmesine yönelik kapsamlı bir soruşturma başlatıldı.

Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği istihbarat çalışmalarının ardından operasyon için düğmeye basıldı. Karşıyaka Mahallesi ve Manisa’nin Akhisar ilçesinde eş zamanlı iki operasyona imza atıldı.

Karşıyaka Mahallesi’nde A.G., D.G., M.A., G.A., İ.K. ile Manisa’nın Akhisar ilçesinde M.G., E.K., B.Y. ve A.D. isimli şüpheliler gözaltına alındı.

Bu kişilerin ev, işyeri ve üst aramalarında 2 kilogram esrar, 2 hassas terazi, 1 ruhsatsız tabanca, 2 ruhsatsız tüfek ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği belirlenen 4.695 lira nakit para ele geçirildi.

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı uyuşturucu satıcılarına yönelik soruşturmayı sürdürüyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı