Denizli Devlet Hastanesi’ndeki kavgaya karışan müdürün sözleşmesi askıya alındı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli Devlet Hastanesi’ndeki kavgaya karışan müdürün sözleşmesi askıya alındı

Denizli Devlet Hastanesi’ndeki kavgaya karışan müdürün sözleşmesi askıya alındı

Denizli Devlet Hastanesi’nde dün yaşanan ve kentte bomba etkisi yaratan Denizli Devlet Hastanesi’nde Başhekim ve Müdür kavgası ile ilgili Denizli Valisi Hasan Karahan açıklama yaptı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Şubat 2020 Salı, 21:22

Yazılı açıklama yapan Karahan, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü H.S.’nin sözleşmeli personel olduğunu ve imzaladığı sözleşmesinin askıya alındığını duyurdu.

Karahan, idari soruşturma başlatıldığını hatırlattığı açıklamasında, “Denizli Devlet Hastanesinde 10.02.2020 tarihinde Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü H. S. ile Başhekim Uzm.Dr. M. E. arasında meydana gelen, yerel ve ulusal basında yer alan kavga olayı ile ilgili olarak  idari ve adli soruşturma başlatılmış olup, konu hakkında yürütülmekte olan soruşturmanın selameti bakımından, Valiliğimiz tarafından Denizli Devlet Hastanesinde görev yapan Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü H. S. ’ın  663 sayılı (ihtiyaç olan yerlerde sözleşmeli personel çalıştırılabileceğine dair) KHK uyarınca Sağlık Bakanlığı ile imzalamış olduğu Hizmet Sözleşmesinin 11.maddesi (5).fıkrası gereğince sözleşmesi askıya alınmıştır” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı