REKLAMI GEÇ

Sevdiği kızın terk ettiği adam 20 günde iki kez ölümü denedi

Sevdiği kızın terk ettiği adam 20 günde iki kez ölümü denedi

Merkezefendi’nin Muratdede Mahallesi’nde bir inşaatın 6. katına çıkan Suat A. ölmek istedi, polis dalgınlığından yararlanıp kurtardı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 1 Ağustos 2017 Salı, 15:22

Deniz TOKAT/DENİZLİ, (DHA)
Muratdede Mahallesi’nde bir binanın 6. katına çıkarak intihar girişiminde bulunan 32 yaşındaki Suat A., bir anlık dalgınlığından yararlanan polis tarafından yakalanıp, aşağı indirildi. Suat A.nın daha önce de bir hastane binasında intihar girişiminde bulunduğu belirtildi.

Bugün saat 11.30 sıralarında, Muratdede Mahallesi 384 Sokak’ta bulunan 6 katlı inşaatın son katına çıkan Suat A.yı görenler polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yere hava yastığı açtı. Polis ekipleri ise binada yaklaşık 1 saat boyunca Suat A.yı ikna edebilmek için yoğun çaba harcadı. İkna olmayan ve intihar girişiminin gerekçesini de söylemeyen Suat A. bir anlık dalgınlığından yararlanan polis memuru tarafından belinden yakalanıp indirildi. Suat A. ambulansla hastaneye götürülüp sağlık kontrolünden geçirilmesinin ardından, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Suat A.nın geçen 11 Temmuz’da da, Denizli Devlet Hastanesi A Blok 3’üncü kata çıkarak intihara kalkıştığı belirtildi. Suat A.nın 1 ay önce sevdiği kız tarafından terk edildiği ve bunun bunalımını yaşadığı öne sürüldü.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı