REKLAMI GEÇ

Denizli polisinden dev uyuşturucu operasyonu: 15 tutuklama

Denizli polisinden dev uyuşturucu operasyonu: 15 tutuklama

Denizli’de uyuşturucu çetesi, narkotik polisinin 6 aylık çalışmasının ardından düzenlediği operasyonla çökertildi. 23 adrese operasyon düzenleyip 10 kişiyi yakalayan ve 4 kilo 150 gram metamfetamin ele geçiren ekipler, çalışmalarını derinleştirerek 5 kişiyi daha yakaladı. Metemfetamin dışında çeşitli miktarlarda uyuşturucu, hassas terazi ve ruhsatsız silahlarla yakalanan 15 zanlı cezaevine gönderildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Aralık 2021 Cuma, 16:15

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, kentte uyuşturucu madde sevki ve ticareti yaptıkları tespit edilen bir gruba yönelik 6 ay boyunca yürütülen planlı çalışmalar neticesinde 12 ayrı adrese operasyon düzenlendi.

Operasyonlarda toplam 4 kilo 150 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Yakalanan (10) şüpheli “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan tutuklandı.

OPERASYON GENİŞLETİLDİ
Genişletilerek devam eden çalışmalarda, uyuşturucu madde ticareti yaptığı anlaşılan şüphelilerin yakalanmasına yönelik 7 ayrı adrese düzenlenen eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi.

Yapılan aramalarda satışa hazır vaziyette çok sayıda uyuşturucu madde, hassas terazi düzenekleri, 4 adet ruhsatsız av tüfeği, 2 adet ruhsatsız tabanca ile çok sayıda mermi ve uyuşturucu madde satışından elde edilen 31.000 TL para ele geçirildi.

Operasyonlarda yakalanan 5 şüpheli “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan cezaevine gönderildi.

Yapılan operasyonlarda toplam 15 zanlı tutuklandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı