REKLAMI GEÇ

Denizli’de motosiklet denetimleri aralıksız devam ediyor

Denizli’de motosiklet denetimleri aralıksız devam ediyor

Denizli’de trafik denetleme ekipleri, il genelinde motosiklet sürücülerine yönelik denetlemelerine aralıksız olarak devam ediyor.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 17 Kasım 2023 Cuma, 11:28

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yapılan motosiklet uygulamaları il genelinde aralıksız olarak devam ediyor. Motosikletlerin karıştığı kazaları en aza indirilmesi ve yaşanabilecek kazalarda oluşabilecek ölüm veya yaralanmaların önüne geçmek amacıyla tedbirleri sıkı tutan trafik ekipleri, araç yoğun olduğu bölgelerde motosiklet sürücülerine yönelik uygulamalar gerçekleştiriyor.

Yapılan denetimlerde araç ve sürücülerin sorgularının ardından, ekipler sürücülere hız limitlerine uymaları, dikkatli olmaları ve trafik kuralarına riayet etmeleri konularında da uyarılarda bulunuyor.

Sürücüler ve vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanan motosiklet denetimlerinin, kazaların önlenmesi ve en aza indirilmesi amacıyla önümüzdeki süreçte de devam edeceği bildirildi.

Yorumlar

YUSUF KENAN KANDEMİR   -  Bağlantı 17 Kasım 2023, 14:01

sayın trafik ekibi arkadaşlar denetimleri için teşekkür ederiz ama , sadece motosiket ile kalmamalı ağırlık araçlara verilmeli. O kadar vurdumduymaz , kendi dışında kimseyi önemsemeyen araç sürücüleri varki ,asıl onlar denetlenmeli .

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı