Denizlili kadın, Ankara’daki trafik kazasında hayatını kaybetti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizlili kadın, Ankara’daki trafik kazasında hayatını kaybetti

Denizlili kadın, Ankara’daki trafik kazasında hayatını kaybetti

Ceza İnfaz Kurumu’nda koruma memuru olarak görev yapan Denizlili Ayşe Betül Kılıç, Sincan-Ayaş yolu üzerinde iş arkadaşları İ. B. ve V.Ö. ile kaza geçirdi. Ağır yaralanan 2 çocuk annesi kadın hastanede hayatını kaybetti. Kılıç’ın, Baklanlı Türk Ulaşım Sen Genel Başkan Yardımcısı Fuat Demirdöğer’in kızı olduğu öğrenildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 7 Ocak 2021 Perşembe, 13:30

Ankara Ceza İnfaz Kurumu’nda koruma memuru olarak çalışan 2 çocuk annesi Denizlili Ayşe Betül Kılıç, mesai bitiminde iş arkadaşı İ.B. ve V.Ö. ile birlikte eve dönüş yoluna çıktı. Kılınç ve arkadaşlarının içinde bulunduğu otomobil, Sincan-Ayaş yolu üzerinde kamyon ile çarpıştı.

Olay yerine sevk edilen ambulans ile hastaneye kaldırılan Ayşe Betül Kılıç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Araçtaki diğer yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Aslen Baklanlı olan Ayşe Betül Kılıç’ın, Türk Ulaşım Sen Genel Başkan Yardımcısı Fuat Demirdöğer’in kızı olduğu öğrenildi.

2 çocuk annesi kadının ölümü Denizli’deki ve Ankara’daki yakınlarını yasa boğdu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı