REKLAMI GEÇ

Denizlili Elektrik ve Elektronik Mühendisi kazada öldü

Denizlili Elektrik ve Elektronik Mühendisi kazada öldü

Denizli’de özel bir firmada Elektrik ve Elektronik mühendisi olarak çalışan 29 yaşındaki Hamdi Paralı, trafikte seyir halinde iken, kaygan yolda otomobil takla attı. 2 yıl önce büyük aşkı ile evlenen, 1 yıl önce de baba olan genç mühendis, kazada can verdi. Öğretmen eşi Emine Paralı ile yakınları yıkıldı.

Ferah Işık / DENİZLİHABER / 1 Nisan 2017 Cumartesi, 10:54

Aslen Tavas’ın Kızılcabölük mahallesinden olan Elektrik ve Elektronik Mühendisi Hamdi Paralı, Manisa’nın Sarıgöl ilçesinden Denizli’ye dönerken talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybetti. İki yıl önce büyük aşk yaşadığı öğretmen Emine Paralı ile evlenen ve 1 yıl önce de bebeği olan 29 yaşındaki Elektrik ve Elektronik mühendisinin kaza yaptığı yerde bir gün önce de kaza olduğu ve yola dökülen mazottan dolayı yolun kaygan olduğu öğrenildi.

Akça Enerji’de  Elektrik ve Elektronik mühendisi olarak çalışan Hamdi Paralı, şirketin Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde bulunan firmasına denetim için gitti. Akşam saatlerinde Denizli’ye dönmek için yola çıkan Hamdi Paralı, Alaşehir-Buldan rampasında otomobille seyir halinde iken, otomobili takla attı. Kazayı görenler, 112 Acil Servis ekibine haber verdi. Paralı’nın kaza yaptığı yerde bir gün önce de trafik kazası olduğu ve yola dökülen mazot nedeniyle yolun iyice kayganlaştığı öğrenildi.

Ambulansla Sarıgöl Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Hamdi Paralı’nın burada sağlık ekiplerine, “Benim yeni bebeğim oldu, kurtarın beni” diye bağırdığı öğrenildi. Ağır yaralı Paralı, yapılan ilk müdahalenin ardından Denizli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Paralı, gece saatlerinde hayatını kaybetti.
Paralı’nın ölümü büyük üzüntü yarattı. İki yıl önce evlendiği öğretmen eşi Emine Paralı ile ailesi ve yakınları yıkıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı