REKLAMI GEÇ

Diyalizde acı çektiğini düşündüğü annesini eve kilitledi

Diyalizde acı çektiğini düşündüğü annesini eve kilitledi

Akli dengesi yerinde olmayan 56 yaşındaki İsmail Ekiz, diyalizde acı çektiğini düşündüğü annesi 80 yaşındaki Hafize Ekiz’i hastaneye götürecek servise bindirmemek için evin kapısını kilitledi. İkna çabası yetersiz kalınca kapıyı itfaiye yardımıyla kırarak eve giren polis, sağlık durumu ağırlaşan kadının hastaneye kaldırılmasını sağladı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 23 Şubat 2016 Salı, 12:00

Ramazan ÇETİN/(DHA)
Olay, Çamlaraltı Mahallesi 6042 Sokak’taki evde meydana geldi. Diyaliz hastası annesi Hafize Ekiz ile yaşayan ve akli dengesi yerinde olmayan İsmail Ekiz, annesini diyalize götürecek servis aracını görünce sinirlendi.Annesinin diyalizde acı çektiğini düşündüğü öğrenilen İsmail Ekiz, evin kapısını açmadı.

denizli-diyaliz-hastasi-annesini-eve-kilitledi-1

Bunun üzerine diyaliz ekipleri, durumu polise bildirdi. İhbarla birlikte olay yerine gelen polis, kapının açılması için uzun süre Ekiz’i ikna etmeye çalıştı.

Olay yerine destek için itfaiye ekipleri de çağrıldı. İtfaiye ekibi, balkon kapısını kırdıktan sonra polis eve girebildi.

Evin giriş kapısı polisler tarafından açıldıktan sonra acil sağlık ekibi eve girerek Hafize Ekiz’i dışarı çıkardı. Sağlık durumu kötü olan Hafize Ekiz, ambulansla Denizli Devlet Hastanesi’ne götürüldü. İsmail Ekiz de polis merkezine götürdü.

denizli-diyaliz-hastasi-annesini-eve-kilitledi-2

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı