Hukukçulardan Cumhuriyet Başsavcısı’na ziyaret - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Hukukçulardan Cumhuriyet Başsavcısı’na ziyaret

Hukukçulardan Cumhuriyet Başsavcısı’na ziyaret

Adli Yıl açılışı nedeniyle Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Denizli Şubesi yönetimi, Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz’ı ziyaret etti. Dernek Şube Başkanı Yusuf Garip, yeni adli yılın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Eylül 2019 Çarşamba, 12:05

Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Denizli Şube Başkanı Av. Yusuf Garip, dernek yönetim kurulu üyesi avukatlar Cemil Alperen Cengiz, Alptuğ Burak Karatepe, Himmet Kocayiğit ve Mustafa Sarı Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz’ı ziyaret etti.

2019-2020 Adli Yıl açılışı nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz, Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Denizli Şubesi yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Yılmaz, ülkede ve Denizli’de adaletin tescili için gayret gösteren tüm hakim, savcı, avukat ve adliye çalışanlarına yeni dönemde başarılar diledi.

“YENİ DÖNEMİN HEYECANI İÇİNDEYİZ”
Dernek Başkanı Yusuf Garip, temennilerinden dolayı Cumhuriyet Başsavcısı Yılmaz’a teşekkür ederek, adli yılın hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Türkiye’nin hukuk devleti kimliğine bir STK olarak destek vermeye de aralıksız devam edeceklerini aktaran Garip, “Türk Hukuk Enstitüsü Derneği; 42 yıldır Türk mevzuatının; milli ve demokratik hukuk devleti ruhuna uygun bir bütünlükle geliştirilmesine, yorumuna ve uygulanmasının teminine çalışmaktadır. Denizli Şube olarak da, hukuk devleti, adalet, eşitlik ilkelerinin tüm kamu kuruluşları ile toplumun her kesimine yaygınlaşması için çalışmaktayız” dedi.

Garip, yeni adli yılın meslektaşlarına, hakim ve savcılara, adliye çalışanlara hayırlı olmasını diledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı