İnternette oyunda tanıştığı 16 yaşındaki kızı kaçıran evli ve 2 çocuk babası zanlı Denizli’de yakalandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İnternette oyunda tanıştığı 16 yaşındaki kızı kaçıran evli ve 2 çocuk babası zanlı Denizli’de yakalandı

İnternette oyunda tanıştığı 16 yaşındaki kızı kaçıran evli ve 2 çocuk babası zanlı Denizli’de yakalandı

İnternette online oyunda tanıştığı 16 yaşındaki kız çocuğu G.K’yı kandırıp Kayseri’de kaçırdığı öne sürülen evli ve 2 çocuk babası A.C. (35) Pamukkale’deki bir apartta yakalandı. Çocuk ise ailesine teslim edilirken, şüpheli serbest bırakıldı.

Ali Bilge / DENİZLİHABER / 4 Haziran 2021 Cuma, 15:18

Denizli’de yaşayan evli ve 2 çocuk babası 35 yaşındaki A.C. internet üzerinden oynanan online oyunda tanıştığı 16 yaşındaki kız çocuğunu kandırarak 3 gün önce Kayseri’den Denizli’ye getirdi.

Ailenin ihbarı üzerine Kayseri İl Jandarma Komutanlığı harekete geçti. Kız çocuğunun Denizli’de A.C.nin yanında olduğunu değerlendiren ekipler, Denizli İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleriyle birlikte çalışma başlattı.

A.C’nin Pamukkale ilçesindeki kaldığı apartta operasyon düzenleyen jandarma ekipleri, A.C’yi yakalayıp gözaltına aldı. A.C. ile aynı apartta bulunan kız çocuğu G.K. ise jandarma ekiplerince önce yetiştirme yurduna yerleştirdi.

Kız çocuğunun ailesinin Kayseri’den Denizli’ye gelerek çocuklarını aldığı öğrenildi.

Kız çocuğunun, kendi isteğiyle geldiğini söylediği öğrenilirken, şüpheli A.C. serbest bırakıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı