İş insanı Ömer Aldırmaz’ı kaçıran 4 zanlı adliyeye sevk edildi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

İş insanı Ömer Aldırmaz’ı kaçıran 4 zanlı adliyeye sevk edildi

İş insanı Ömer Aldırmaz’ı kaçıran 4 zanlı adliyeye sevk edildi

Tekstil firması sahibi iş insanı Ömer Aldırmaz’ın fidye amacıyla kaçırılması iddiasıyla gözaltına alınan zanlılar adliyeye sevk edildi. Polisin yaptığı soruşturma sonucunda gözaltı sayısı da 4’e yükseldi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 12 Temmuz 2021 Pazartesi, 11:55

Suze Tekstil firmasının sahibi 49 yaşındaki iş insanı Ömer Aldırmaz, geçtiğimiz hafta ortadan kaybolmuş, bir gün sonra ise fidye amacıyla kaçırıldığı ortaya çıktımştı.

Polisin Çal’ın İsabey Mahallesi’nde bir bağ evine yaptığı baskında iş insanı Ömer Aldırmaz fidyecilerin elinden kurtarılmış, biri kadın 3 zanlı gözaltına alınmıştı.

GÖZALTI SAYISI 4’E YÜKSELDİ

Polis, kaçırılan iş insanı Ömer Aldırmaz ve biri kadın 3 zanlının ifadeleri ışığında soruşturmayı sürdürdü. Ömer Aldırmaz’ı kaçırdığı öne sürülen biri kadın 3 zanlının ardından bir kişi daha gözaltına alındı.

İŞLEMLERİ TAMAMLANDI, ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

İş insanı Ömer Aldırmaz’ı fidye almak amacıyla kaçırdığı öne sürülen 27 yaşındaki C.Ş. 28 yaşındaki A.T. ve 28 yaşındaki K.C. ile 38 yaşındaki kadın S.E. işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı