REKLAMI GEÇ

İşyerini bastılar, kelepçeleyip demir çubukla dövdüler

İşyerini bastılar, kelepçeleyip demir çubukla dövdüler

Pamukkale’nin Hacıkaplanlar Mahallesi’nde, bir asansör firmasının bürosuna giren kasklı 2 kişi, işyeri sahibi 52 yaşındaki Bekir Gümüş’ün ellerini kelepçeledikten sonra mutfak bölümüne götürüp demir çubukla dövdü. Gümüş’ü feci şekilde dövüp, cüzdanını ve işyerindeki kamera kayıt cihazını da alan 2 saldırgan olayın ardından kayıplara karıştı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 25 Aralık 2017 Pazartesi, 09:55

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)
Olay Hacıkaplanlar Mahallesi Barış Caddesi’ndeki bir asansör firmasının bürosunda meydana geldi.

İddiaya göre, firma sahibi Bekir Gümüş, işyerini kapatmaya hazırlandığı sırada başında motosiklet kaskı bulunan 2 kişi geldi. Önce işyerinin elektrik şalterini kapatan 2 kişi, daha sonra Bekir Gümüş’ün ağzını kapatıp, ellerini kelepçeledi. Ardından arka taraftaki mutfak bölümüne götürülen Gümüş, kasklı iki kişi tarafından demir çubukla feci şekilde dövüldü.

Gümüş’ün cüzdanını ve cep telefonunu alan kimliği belirsiz iki zanlı, daha sonra işyerindeki güvenlik kamera kayıtlarının bulunduğu kayıt cihazını da alıp, işyerinden ayrıldı. Başına ve vücuduna aldığı darbelerle ağır yaralanan Gümüş, yerde sürünerek işyerinin dışına çıkıp, komşularından yardım istedi.

Gümüş’ün yardım istemesi üzerine olay yerine polis ve ambulans ekipleri gönderildi. Gümüş, ambulansla Denizli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis ekipleri işyerinde de zanlılara ait parmak izi araştırması yaparken, çevredeki diğer işyerlerinin güvenlik kamera kayıtlarını da inceledi.

Soruşturma kapsamında Gümüş’ü darp ve gasp eden kasklı iki zanlının yakalanması için çalışma başlatıldı. Öte yandan, saldırıya uğrayan Gümüş’ün hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Yorumlar

Ahir zaman   -  Bağlantı 25 Aralık 2017, 15:19

Allah sonumuzu hayr eylesin gidişat çok kötü kesinlikle iyi günlere kalmadık kimsenin can güvnliği yok adalet zaten yetersiz..

rüzgar   -  Bağlantı 25 Aralık 2017, 10:28

bence bekir beye saldıran onu kesinlikle tanıyor..son iş yaptığı mütahitler,firmalar,şahıslar araştrılsın..
git gide denizlide gasp olayları şiddetlenmeye başladı..daha geçen ay çardakta yaşlı teze ve dedemiz dövülerek gasp edildi.
aynışebekedirbnc

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı