REKLAMI GEÇ

Jandarma göz açtırmadı

Denizli´de, Jandarma tarafından yapılan iki ayrı operasyonda uyuşturucu madde, ruhsatsız silahlar ve tarihi eserler ele geçirildi.

/ DENİZLİHABER / 13 Temmuz 2007 Cuma, 00:00

Denizli İl Jandarma Alay Komutanlığı ekipleri, Güney İlçesinde oturan S.A. ve M.A. isimli şahısların elinde uyuşturucu madde bulunduğu ve satmak için müşteri aradıklarını tespit etti. Şahısların ev, samanlık ve evin çatı katında yapılan aramada 32 kilogram kubar esrar maddesi ele geçirdi. M.A. adlı şahsa ait samanların içinde ise 4 adet ruhsatsız av tüfeği, 2 fişek, bir kuru sıkı tabanca, bir elektroşok aleti, 2 kelepçe, çeşitli dönemlere ait 21 bronz sikke, 3 bronz obje, bir haç şeklinde kolye, bir toprak testi ve bir adet mühür şeklinde yüzük ele geçirildi. Olayla ilgili S.A., M.A. ve E.B. adlı şahıslar gözaltına alındı. M.A. ve E.B. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, S.A. serbest bırakıldı.

Honaz İlçesinde ise, İ.K. isimli şahsın evinde uyuşturucu madde bulunduğu ve satmak için müşteri aradığı haberi alındı. Evde yapılan aramada çarşafa sarılı 2 bin 680 gram, şahıs üzerinde içime hazır sigara şeklinde sarılmış 15 gram olmak üzere toplam 2 bin 695 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. İ.K. ve eşi G.K. gözaltına alındı. İ.K. mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi, eşi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı