REKLAMI GEÇ

Katil zanlısı kızının sevgilisi çıktı

Katil zanlısı kızının sevgilisi çıktı

Dün evinde boğazı sıkılıp, kalbinden bıçaklanarak öldürülen 4 çocuk annesi 59 yaşındaki Sevim Sağdıç’ın katil zanlısının, kızının sevgilisi 29 yaşındaki Ç.C. olduğu ortaya çıktı. Kızı Seda Sağdıç ile Ç.C.’nin ilişkisine karşı olan anne Sevim Sağdıç’ın bu yüzden öldürüldüğü ve olaya mutfaktaki doğalgaz açılarak intihar sürü verilmek istendiği belirlendi. Gözaltına alınan Ç.C., sevk edildiği mahkemede tutuklandı. Annesini cesedini bulan Seda Sağdıç’ın ise olaydan haberinin olmadığının belirlendiği kaydedildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Ekim 2016 Cumartesi, 15:55

Ramazan ÇETİN/ (DHA)
denizli-zeytinkoy-cinayet-1Olay, dün saat 13.00 sıralarında, Pamukkale’nin Zeytintöy Mahallesi Vakfı Caddesi’nde Sağdıç apartmanının üçüncü katında meydana geldi. İddiaya göre eve gelen Seda Sağdıç, annesi Sevim Sağdıç’ın kanlar içindeki cesedini kapının girişinde buldu. Yapılan incelemenin ardından Sağdıç’ın cesedi, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Otopside Sağdıç’ın boğazının sıkılması sonucu boynunun kırıldığı, ardından bıçakla kalbinden bir kez bıçaklanarak öldürüldüğü belirlendi. Polis, olayda kullanılan bıçağı da evde buldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Sağdıç’ın eşi Saygın Sağdıç, oğlu Semih Sağdıç ve kızı Seda Sağdıç’ı emniyete götürdü. Soruşturmasını sürdüren polis, cinayeti Seda Sağdıç’ın sevgilisi Ç.C.’nin işlediğini belirledi. Yakalanan Ç.C.’nin cinayeti işlediğini itiraf ettiği öne sürüldü.

Ç.C.’nin ifadesinde, anne Sevim Sağdıç’ın kızı Seda Sağdıç ile ilişkisini onaylamadığını, bu yüzden annenin kızıyla aralarının bozuk olduğunu, konuşmak için eve gittiğini; kendisine hakaret edince öldürdüğünü itiraf ettiği öne sürüldü. Ç.C.’nin ayrıca olayın ardından öldürdüğü Sevim Sağdıç’ın kolundaki iki bilezik ile kulağındaki küpeleri de aldığı iddia edildi. İfadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edilen Ç.C., tutuklandı. Annesini cesedini bulan Seda Sağdıç’ın olaydan haberinin olmadığı öğrenildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı