REKLAMI GEÇ

Kızı, anne ve babasının yan yana gömülmesini istemedi

Kızı, anne ve babasının yan yana gömülmesini istemedi

Sevindik’te eşi Sultan A.’yı uyurken başına baltayla vurup öldürdükten sonra kendini tavana asıp intihar eden Şuayip A. ile eşinin cenazeleri, cesetleri bulan 16 yaşındaki kızlarının isteği üzerine aynı mezarlıkta farklı yerlerde toprağa verildi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 9 Mart 2020 Pazartesi, 10:12

Pamukkale ilçesinde Cumartesi günü Şuayip A. (42) eşi Sultan A.’yı (36) uyurken başına baltayla vurup öldürdükten sonra kendini tavana iple asarak intihar etmişti. Çiftin cenazeleri yapılan otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi. Boşanma aşamasında olan çiftin cenazeleri memleketleri olan Afyon’un Başmakçı İlçesi’ne götürüldü.

KIZLARI FARKLI YERLERE GÖMÜLMESİNİ İSTEDİ
Olay günü anne ve babasının cesetlerini bulan S.A.’nın (16), cenazelerin ayrı gömülmesini istediği, eşi tarafından öldürülen Sultan A’nın kendi ailesinin de bu yönde talebi olduğu öğrenildi.

Şuayip A.’nın cenazesi dün öğle namazının ardından, eşi Sultan A.’nın cenazesi ise ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığında ayrı yerlerde toprağa verildi.

OĞULLARI CİNAYETE KARIŞMAKTAN 15 YIL HÜKÜM GİYMİŞTİ
Öte yandan çiftin oğlu Mücahit A.’nın (19), 2017 yılında Bağbaşı’nda engelli emekli öğretmen Hamide Çavdar’ı bıçaklanarak öldürülmesi olayına karıştığı ve yargılandığı mahkeme tarafından 15 yıl hapis cezasına çarptırıldığı öğrenildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı