KOM polisi bir haftada 11 başarılı operasyona imza attı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

KOM polisi bir haftada 11 başarılı operasyona imza attı

KOM polisi bir haftada 11 başarılı operasyona imza attı

Denizli’de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele polisleri son bir haftada 11 başarılı operasyon gerçekleştirdi. Operasyonlarda dolandırıcılık suçundan kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 kişi yakalandı, 13 kaçakçıya da işlem yapıldı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Mayıs 2021 Pazartesi, 16:32

Denizli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, son bir haftada 11 ayrı kaçakçılık operasyonu düzenledi.

Operasyonlarda yakalanan, nitelikli dolandırıcılık suçundan hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla yakalama emri bulunan 1 kişi çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. Ayrıca kaçakçılık olaylarına karıştığı tespit edilen 13 kişiye de işlem yapıldı.

Yapılan operasyonlarda, 57.800 kaçak makaron, 49.280 içi tütünle doldurulmuş kaçak dolma sigara, 1.958 paket kaçak sigara, 158 litre kaçak/sahte alkol, 150 litre alkol üretim malzemesi, 88 adet kaçak cinsel içerikli ürün, 27 kaçak cep telefonu ve 2 alkol üretim malzemesi ele geçirildi.

Ekiplerin kaçakçılığı önlemek için kent genelinde çalışmalarını sürdüreceği bildirildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı