REKLAMI GEÇ

Müdüre seks tuzağına 5 tutuklama

Müdüre seks tuzağına 5 tutuklama

Denizli’de bir kamu kuruluşunda müdür yardımcısı olarak görev yapan Ş.B’nin (45) ilişkiye girmek için gittiği genç kadının evinde tuzağa düşürüldüğü iddia edildi.

/ DENİZLİHABER / 29 Ocak 2010 Cuma, 18:40

Çete üyelerince çıplak fotoğrafları çekilen, senet imzalatılan ve para istenen Ş.B. çareyi polise başvurmakta buldu. Operasyonda yakalanan çetenin 3’ü kadın 5 üyesi tutuklandı.

Bir kamu kuruluşunda müdür yardımcısı olarak görev yapan Ş.B., iddiaya göre bir süre önce tanıştığı N.D. (25) tarafından evine davet edildi. İncilipınar Mahallesi’ndeki eve giden Müdür Yardımcısı Ş.B., N.D. ile cinsel ilişkiye girdiği sırada ortaya kendisini N.D.’nin eşi olarak tanıtan O.M. (30) ile kardeşi olduğunu söyleyen T.A. (31) çıktı. İddiaya göre Ş.B.’yi tartaklayan ve cebindeki 800 TL’sini alıp başına tabanca dayayarak çıplak fotoğrafları çeken kişiler, 30 bin TL’lik de senet imzalattıktan sonra serbest bıraktı.

Uzun süre olayın şokunu atlatamayan Ş.B., geçen pazartesi günü çete elemanı kişiler tarafından telefonla arandı. Çıplak fotoğraflarının internette yayınlanacağını söyleyen kişiler, Ş.B.’den 10 bin TL istedi. Bunun üzerine Ş.B., olayın açığa çıkması pahasına çareyi polise başvurmakta buldu. Denizli polisinin yürüttüğü operasyonda, buluşma yeri olarak belirlenen Candoğan Parkı’nda Ş.B.’den 10 bin TL’yi teslim alan çete elemanlarından üçü suçüstü yakalandı. Kısa süre içinde, çeteyle ilişkili oldukları saptanan 2 kişi daha gözaltına alındı.

Şüpheliler O.M., T.A., N.D., H.Ç. (28) ve G.T. (27), sorgularının tamamlanmasının ardından çıkartıldıkları mahkemece tutuklandı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı