REKLAMI GEÇ

Önce keşif yapmış, sonra patlayıcıyı yerleştirmiş

Önce keşif yapmış, sonra patlayıcıyı yerleştirmiş

Ulus’ta cuma akşamı bir belediye görevlisinin büyük bir şans eseri fark etmesiyle kontrollü olarak patlatılan bombaya ilişkin her geçen gün yeni detaylar ortaya çıkıyor. İncelenen mobese kayıtlarında da farklı detaylar ortaya çıktı. Teröristin birkaç gün boyunca keşif yaptığı, daha sonra da bir belediye görevlisi gibi gelerek bombayı koyduğu belirlendi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Mart 2018 Pazar, 13:41

Denizli’nin büyük bir facianın eşiğinden döndüğü patlayıcı olayıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor.

Ulus’ta trafik ışığına yerleştirilen el yapımı parça tesirli patlayıcının, kahraman bir belediye çalışanı tarafından fark edilmesiyle kontrollü olarak patlatılmış, büyük bir facia şans eseri önlenmişti.

BİRKAÇ GÜN BOYUNCA KEŞİF YAPMIŞ
Denizli’de düzenlenmek istenen terör saldırısına ilişkin farklı detaylar da ortaya çıkıyor. Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, olayın ardından titiz bir soruşturma yürütüyor.

Bölgedeki tüm güvenlik kameralarını incelemeye alan Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, yeni bilgiler elde etti. Kameralara yansıyan terörist, bomba düzeneğini yerleştirmeden önce birkaç gün boyunca bölgede keşif yapmış.

Eşgali belirlenen teröristin, son gün de bir görevli gibi gelerek düzeneği trafik ışığına yerleştirme anları güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

POLİS SORUŞTURMAYI SÜRDÜRÜYOR
Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, kentte büyük korku yaratan, ancak zamanında fark edilmesiyle etkisiz hale getirilen terör saldırısı girişimine yönelik soruşturmayı derinleştirerek sürdürüyor. Polis, bir yandan olayın tüm detaylarını ortaya çıkarmaya çalışırken, bir yandan da teröristin yakalanması için çalışma yapıyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı