Otelde elleri bağlı barfiks demirine asılı bulundu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Otelde elleri bağlı barfiks demirine asılı bulundu

Otelde elleri bağlı barfiks demirine asılı bulundu

Denizli’de üniversite öğrencisi 24 yaşındaki Soner Türkyılmaz, kaldığı otel odasında elleri arkadan bağlı tavandaki barfiks demirine iple asılı ölü bulundu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Haziran 2016 Çarşamba, 23:21

DHA
Denizli’de Otosantral Garajı yakınındaki bir otelin altıncı katındaki 604 numarada, Pamukkale Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi olan Soner Türkyılmaz, bugün saat 17.00 sıralarında kaldığı otel odasını temizlemek için içeriye giren görevliler tarafından ölü bulundu.

MORGA KALDIRILDI
Türkyılmaz’ı tavandaki barfiks demirine elleri arkadan iple bağlı olarak asılı bulan görevliler, polise haber verdi. Gelen polis ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından Türkyılmaz’ın cesedi, kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

KENDİNİ ASTIĞI DÜŞÜNÜLÜYOR
Odanın kapısında zorlama olmadığı ve bulunulan kattaki güvenlik kamerası kayıtlarından yanına başka bir kimsenin gelmediğin belirlenen Türkyılmaz’ın ellerini arkadan bağladıktan sonra, boynuna geçirdiği iple kendini asarak intihar ettiği üzerinde durulduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı