Acil tıp teknisyeni veda mektubu bırakıp intihar etti - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Acil tıp teknisyeni veda mektubu bırakıp intihar etti

Acil tıp teknisyeni veda mektubu bırakıp intihar etti

PAÜ’de Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yapan 23 yaşındaki Ömer Çeliktaş, ek iş olarak çalıştığı bir iş hanındaki bıçak bileme atölyesinde gece enjektörle damardan ilaç alarak yaşamına son verdi. Yakınlarına veda mektubu bırakan Çeliktaş, son mesajında “Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım” yazdı.

Ali Bilge / DENİZLİHABER / 27 Mayıs 2021 Perşembe, 10:21

Alınan bilgiye göre olay, Merkezefendi’nin Saraylar Mahallesi Demirciler Caddesi’ndeki Havuzlu İş Hanı’nda yaşandı. Pamukkale Üniversetisi’nde Acil Tıp Teknisyeni  (ATT) olarak çalışan 23 yaşındaki Ömer Çeliktaş, ek iş olarak işhanının 2. katındaki bıçak bileme atölyesinde çalışıyordu.

Sabah iş hanına gelen iş yeri esnafı, iş yerinin kapısının açık olduğunu görüp içeri girdi. Çeliktaş’ın içeride hareketsiz yattığını gören esnaf durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, gencin yaşamını yitirdiğini belirledi.

Bileğinden enjektörle ilaç alıp yaşamına son verdiği belirlenen Çeliktaş’ın cansız bedeninin yanında intihar ederken kullandığı malzemeler ile veda mektubu bulundu.

Yakınlarıyla el yazısıyla yazdığı bir sayfalık veda mektubu bırakan Çeliktaş, mektupta, “Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım” gibi ifadeler kullandı.

Çeliktaş’ın cansız bedeni olay yerinde yapılan incelemenin ardında otopsi için Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı