REKLAMI GEÇ

Polis, operasyonda ele geçirilen paralarla sosyal mesaj verdi

Polis, operasyonda ele geçirilen paralarla sosyal mesaj verdi

Denizli polisi, kentte gerçekleştirdiği dolandırıcılık operasyonunda ele geçirdiği 70 bin lira ile “evde kal” yazıp, sosyal mesaj verdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 2 Nisan 2020 Perşembe, 17:30

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, gece gündüz demeden kentin her alanında çalışmalarını sürdürüyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında sokaktaki vatandaşların kurallara uymaları konusunda yoğun çaba sarf eden ekipler, Denizli Valiliği tarafından oluşturulan Vefa Sosyal Destek Gruplarında da yer alıp, 65 yaş üstü vatandaşların ve evlerinden çıkamayan hastaların ihtiyaçlarını karışılıyor.

Ekipler tüm bu önlemlerinin yanında gerekli asayiş çalışmalarını da sürdürüyor. Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık ve Yankesicilik Büro Amirliği tarafından gerçekleştirilen operasyonda, kendilerini polis olarak tanıtan ve bir kadını 70 bin lira dolandıran biri 8 aylık hamile 2 şüpheliyi yakalandı. Suçlarını itiraf eden şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Operasyonda 70 bin lira para ele geçirildi. Şüphelilerin dolandırdıkları kişiden 70 bir lira değerinde altın aldıkları ve altınları kuyumcuda bozdurdukları öğrenildi.
Polis ekipleri operasyonda ele geçirdikleri 100’lük banknotlarla ‘evde kal’ yazıp, sosyal mesaj verdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı