REKLAMI GEÇ

Sahte içkiden ölen Mehmet Bunar, eşinin çağırdığı ambulansa binip tedavi olmayı reddetmiş

Sahte içkiden ölen Mehmet Bunar, eşinin çağırdığı ambulansa binip tedavi olmayı reddetmiş

Dokuzkavaklar Mahallesinde 43 yaşındaki aşçı Mehmet Bunar el yapımı rakı nedeniyle hayatını kaybetti. Ölmeden bir gece önce rahatsızlanan Bunar’ın eve gelen ambulansı geri gönderdiği, sabaha karşı fenalaşarak hayatını kaybettiği öğrenildi. Polis Bunar’ın pet şişe içinde eve getirdiği ve metil alkolden üretildiği tahmin edilen rakının peşine düştü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Mart 2021 Pazar, 14:32

Denizli’de evli ve iki çocuk babası 43 yaşındaki Mehmet Bunar, sahte içki nedeniyle hayatını kaybetti. Bir otelde aşçı olarak çalışan Bunar, önceki akşam pet şişe içinde eve getirdiği rakıyı içtikten sonra rahatsızlandı.

Vertigo (kulak içi denge problemi) hastası da olan Bunar, eşinin çağırdığı ambulansa binmeyi ve hastaneye gitmeyi reddetti. 112 Acil Servis ekiplerinin ısrarlarına rağmen ambulansa binmeyen Bunar, sabaha kadar dinlenmek istedi.

HASTANEYE GİTTİ AMA
Sabah vücudunda şişkinlikler beliren Bunar, Denizli Devlet Hastanesi’ne giderek muayene oldu. Burada ilk müdahalesi yapılan Bunar, daha sonra Özel Sağlık Hastanesi’ne sevk edildi. Kısa süre sonra bilinci kapanan Mehmet Bunar, komada geçirdiği birkaç saat sonunda hayatını kaybetti.

Cenazesi Adli Tıp Morguna kaldırılan Mehmet Bunar’ın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsiden sonra belli olacak. Bunar’ın içtiği rakıda metil alkol kullanıldığı iddia ediliyor. Denizli polisi, Mehmet Bunar’ın rakıyı kimden satın aldığını bulmak için çalışma başlattı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı