REKLAMI GEÇ

Sebze seçerken marketi soyuldu

Sebze seçerken marketi soyuldu

Denizli’de bir marketin kasası soyuldu, soyulma anı kameraya yansıdı.

/ DENİZLİHABER / 5 Temmuz 2008 Cumartesi, 00:00

Ulus Caddesi’nde sabah saatlerinde markete giren 3 kişi, market sahibi Nuray Yöntem’den ellerinin kirlenmesini bahane ederek patates ve domates seçmesini istedi. Bunun üzerine market dışındaki meyve ve sebze reyonuna giden market sahibi, tek tek seçmeye başladı.

Bu arada market sahibinin dışarı çıkmasını fırsat bilen 3 kişiden ikisi dışarıda dururken, biri ise kasaya yanaştı. Ancak başka bir müşterinin içeri girdiğini gören hırsız hemen kasanın yanından ayrıldı.

Market sahibi dışarıda poşete istenilen sebzeleri doldururken, hırsızlar ise çoktan kasayı boşaltmıştı. Market sahibi başka bir müşteri ile ilgilenirken 3 kişi ortadan kayboldu.

Olayın sonradan farkına varan market sahibi Nuray Yöntem hemen polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri inceleme yaptıktan sonra 3 hırsızın yakalanması için çalışma başlattı.

Kasadan en az 300 YTL’nin çalındığını tespit eden ve şaşkınlığını gizleyemeyen Nuray Yöntem, “Markete üç kişi geldi ve bana ‘Ellerim kirlenmesin sen doldur abla’ dedi. Bende reyona gittim. O sırada soymuşlar. Daha çok para alınmasını, markete giren diğer müşteri önlemiş” dedi.

Hırsızların yaptığı soygun, güvenlik kamerasınca tespit edildi. Olayla ilgili araştırma sürüyor.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı