REKLAMI GEÇ

Serada kenevir

Serada kenevir

Beyağaç’ta bir şahsın evinin yanında bulunan serada, kenevir yetiştirdiği tespit edildi.

/ DENİZLİHABER / 22 Temmuz 2008 Salı, 00:00

İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Beyağaç’ta bir şahsın evinin yanındaki serada, kenevir bitkisi yetiştirdiğini tespit etti. Şahsa ait ev ve eklentilerinde arama yapan ekipler, sera içerisine ekilmiş 150 kök kenevir bitkisi, kurumaya bırakılmış < ?xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />200 gram kubar esrar maddesi ve bir adet av tüfeği ele geçirdi. Ele geçirilen maddelere el konuldu ve E.E. isimli şüpheli ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Trafikte yakalandı

Sarayköy’de yapılan trafik kontrolü sırasında ise C.E isimli şahsın şüpheli davranışları nedeniyle şahsın üstünde yapılan aramada, 100 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi. Araçta yapılan aramada ise 250 gram kubar esrar, 1 adet kuru sıkı tabanca, 48 adet fişek ve 3 adet kesici alet ele geçirildi. Ele geçirilen uyuşturucu madde ve diğer malzemelere el konulurken, C.E. isimli şüpheli şahıs, ifadesi alınarak serbest bırakıldı.

Nohutun içinde kenevir

Denizli’de ikamet eden H.G. isimli şahsın nohut ekili tarlasında yapılan kontrolde ise 5 dönümlük nohut ekili arazi içerisinde yapılan aramada 385 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Ele geçirilen kenevir bitkileri, yakılarak imha edilirken, H.G. ifadesi alınarak serbest bırakıldı.

Denizli İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Sarayköy, Beyağaç ve Denizli merkezde yaptıkları operasyonda, toplam 535 kök kenevir bitkisi, 550 gram kubar esrar, 1 adet av tüfeği, 48 adet fişek ve 3 adet kesici alet ele geçirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı