Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayanlara ceza - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayanlara ceza

Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayanlara ceza

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin koronavirüs denetimleri sürüyor. Son bir hafta içinde maske, sosyal mesafe ve sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 269 kişi hakkında işlem yapıldı, 183 bin 400 lira ceza kesildi. Yurttaşlar, yine en çok sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etti.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 22 Mart 2021 Pazartesi, 14:25

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, koronavirüs yayılımının önüne geçmek amacıyla getirilen maske takma kuralı ile sosyal mesafe ve sokağa çıkma kısıtlamasına yönelik denetimlerini sürdürüyor.

Polis, 15-21 Mart tarihleri arasında gerçekleştirdiği denetimlerde 12 kişiye maske cezası, 19 kişiye de sosyal mesafeye uymama cezası kesti. Maske takmayanlara 10 bin 800, sosyal mesafeye uymayanlara ise toplam 16 bin 900 lira para cezası uygulandı.

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI İHLALLERİ SÜRÜYOR

Denizli’de sokağa çıkma yasağı ihlalleri bir türlü önlenemiyor. Yalnızca 21.00 ile 05.00 arasında devam eden sokağa çıkma kısıtlamalarına uymayan Denizlililer ekiplere yakalanıyor.

Hafta içi 92, hafta sonu da 146 kişi sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etti. Polis bu kişilere toplam 155 bin 700 lira para cezası kesti.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı