Tarım İl Müdürlüğü'nün sitesi pkk tarafından hacklendi - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Tarım İl Müdürlüğü’nün sitesi pkk tarafından hacklendi

Tarım İl Müdürlüğü’nün sitesi pkk tarafından hacklendi

Kürt hackers grubu ColdHackers, 15 Ağustos Atılımı’nın yıldönümü dolayısıyla sanal eylemler düzenledi. Hacklenen çok sayıda site arasında Denizli Tarım İl Müdürlüğü’nün internet siteside bulunuyor.

/ DENİZLİHABER / 15 Ağustos 2009 Cumartesi, 19:30

Coldhacker, 15 Ağustos Atılımı’nın 25. yıldönümü dolayısıyla çok sayıda internet sitesini hackledi. Hackelenen sitelere efsanevi gerilla komutanı Mahsum Korkmaz’ın (Agit) resimleri ile 15 Ağustos’u kutlayan yazılar bırakıldı. Hacklenin siteler arasında Denizli Tarım İl Müdürlüğü’nün resmi internet siteside bulunuyor.

Denizli Tarım İl Müdürlüğü’nün internet sitesininin yanı sıra Uzmaün Jandarma sitesi, Çifte Köprü ve Yaylası Derneği, T.C . Balcılar Belediyesi resmi internet sitesi, Mimarsinan Belediyesi resmi internet sitesi, Darıca Gazetesi haber sitesi, Gazete35 internet sitesi, Bursa Etkinlik Rehberi internet sitesi, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası resmi internet sitesi, Türkiye İnşaat Mühendisliği Öğrencileri Buluşması sitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü sitesi, Sorgun Center haber sitesi, Eskil Belediyesi resmi internet sitesi, Kulu Belediyesi, ve Hadim Belediyesi resmi internet sitesi de hacklendi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı