Uygulama noktasından kaçan alkollü sürücü atık kağıt toplama çuvalında bulundu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Uygulama noktasından kaçan alkollü sürücü atık kağıt toplama çuvalında bulundu

Uygulama noktasından kaçan alkollü sürücü atık kağıt toplama çuvalında bulundu

Sümer’de polisin ikazına uymayarak uygulama noktasından kaçan ve kovalamaca sonucu yakalanan otomobilin sürücüsüne 18 bin 500 lira cezai işlem uygulandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 8 Mart 2021 Pazartesi, 23:04

Sümer Mahallesi’ndeki polis uygulama noktasında “dur” ihtarına uymayan 20 FD 547 plakalı otomobilin sürücüsü kaçmaya başladı.

Polis ekiplerince 10 kilometre takip edilen otomobil Çal Caddesi’nde park halinde buldu.

Araçtan inen ve kaldırıma zincirlenmiş haldeki atık kağıt toplama çuvalı içinde saklanmaya çalışırken yakalanan sürücü N.C. (19) polisleri görmediğini ve kaçmadığını ileri sürdü.

Yapılan kontrolde 1,80 promil alkollü olduğu tespit edilen sürücüye sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği, drift atmak, trafiği tehlikeye düşürdüğü ve polisin ikazına uymadığı için 18 bin 500 lira ceza verildi.

Öte yandan gözaltına alınan sürücü, polis ekiplerine “Ağabey cezayı az yazın. Valla ödeyecek gücüm yok, çok yazarsanız ödeyemem.” dedi.

Trafikten men edilen araç çekici yardımıyla otoparka çekildi. DENİZLİ (AA)

Yorumlar

güney cabbar   -  Bağlantı 9 Mart 2021, 14:51

oncelikle görevinizde başarılar dilerim bu haberle ilgili ogün olay yerinde bizzat vardım yazmış oldugunuz haberin yarısı hiç olmamış ve gerçekleşmeyen şeylerden ibaret okuyunca çok şaşırdım

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı