Uyuşturucu parası bulmak için hırsızlık yaptı, 13 yıl ceza aldı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Uyuşturucu parası bulmak için hırsızlık yaptı, 13 yıl ceza aldı

Uyuşturucu parası bulmak için hırsızlık yaptı, 13 yıl ceza aldı

Denizli’de altı yıl önce gerçekleştirdiği üç hırsızlık olayından 13 yıl hapis cezası alan 20 yaşındaki Sinan A, JASAT tarafından bir akrabasının evinde yakalandı. 14 yaşında suça karışan Sinan A’nın uyuşturucu parası bulabilmek için hırsızlık yaptığı ileri sürüldü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 27 Ocak 2021 Çarşamba, 14:51

Denizli’de Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) yaklaşık dört ay önce yargılandığı davadan 13 yıl hapis cezası alan 20 yaşındaki Sinan A’yı akrabasının evinde yakaladı.

2015 yılında üç ayrı hırsızlık olayına karışan ve yargılaması birkaç ay önce sona eren Sinan A. hakkında hapis kararı verildikten sonra ortadan kayboldu. Sinan A’nın bulunması için çalışma başlatan JASAT, Pamukkale ilçesinde bir akrabasının evinde saklandığını belirledi. Eve yapılan baskınla gözaltına alınan Sinan A. yeniden adliyeye sevk edildi.

20 yaşında olmasına rağmen 13 yıl ceza alan Sinan A’nın uyuşturucu bağımlısı olduğu ve uyuşturucu parası bulabilmek için hırsızlık yaptığı ileri sürüldü.

Cinsel istismar suçu ile de yargılanan Sinan A.’nın uyuşturucu bağımlısı olduktan sonra hayatının değiştiği ve suça karıştığı öğrenildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı