Uyuşturucudan 22 zanlı gözaltına alındı, 15’i tutuklandı - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Uyuşturucudan 22 zanlı gözaltına alındı, 15’i tutuklandı

Uyuşturucudan 22 zanlı gözaltına alındı, 15’i tutuklandı

Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Bürosu ekipleri tarafından son bir hafta içinde önemli operasyonlara imza atıldı. Baskınlarda gözaltına alınan 22 zanlıdan 15’u tutuklandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 4 Ağustos 2020 Salı, 17:05

Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Bürosu ekipleri, 27 Temmuz-3 Ağustos tarihleri arasında zehir tacirlerine yönelik önemli operasyonlara imza attı.

Yapılan ilk operasyon yabancı uyruklu zehir tacirlerine yönelik gerçekleştirildi. Yabancı uyruklu kişilerin, kendilerine aile süsü vererek Denizli’ye yüklü miktarda uyuşturucu madde getirdiklerinin tespit edilmesi üzerine harekete geçen polis, zanlıların kaldıkları aparta baskın düzenledi. Operasyonda yabancı uyruklu 4 kişi gözaltına alındı.

Bir başka operasyonda ise Denizli’ye uyuşturucu getirildiği belirlenen bir aracı takibe alan ekipler, güvenli bir noktada durdurdu. Araçta bulunan iki kişi gözaltına alındı.

İl genelinde bir hafta içinde yapılan tüm operasyonlarda 22 zanlı gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan ve adliyeye sevk edilen zanlılardan 15’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Operasyonlarda 796 gram metamfetamin, 144 gram eroin, 55 gram esrar, 982 birim sentetik kannabinoid ile uyuşturucu madde ticaretinden elde edilen 570 lire ele geçirildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı