WhatsApp kaçış planı yapan Ispartalı kızlar Denizli’de görüldü - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

WhatsApp kaçış planı yapan Ispartalı kızlar Denizli’de görüldü

WhatsApp kaçış planı yapan Ispartalı kızlar Denizli’de görüldü

Isparta’da WhatsApp’tan kaçma planı yapıp 5 gündür haber alınamayan 16 yaşındaki lise öğrencileri Tuana Yıldız, Gülizar Soy, Buse Aydoğan’ın Denizli’den Sarayköy’e otostop çekerken görüldü.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Şubat 2020 Pazartesi, 14:27

Isparta’da lise öğrencileri 16 yaşındaki Tuana Yıldız, Gülizar Soy ve Buse Aydoğan’dan geçtiğimiz perşembeden beri haber alınamıyor. Polis ekiplerinin de aradığı kızlarını bulmak isteyen aileler ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olarak yardım istedi.

WHATSAPP’TAN KAÇIŞ PLANI YAPMIŞLAR

Programda konuşan anneler, kızlarının WhatsApp’ta gurup kurup kaçış planı yaptığını belirtti. VhatsApp konuşmalarında, liseli kızların kendi aralarında ‘Çok uzak oralar’, ‘İzmir yolu ne taraf oraya kadar gitmemiz lazım’, ‘Ben korkuyorum ama kararlıyım’, ‘Bari para biriktirelim’, ‘Dileniriz’ gibi cümleler kullandıkları ortaya çıktı.

DENİZLİ’DE GÖRÜLDÜLER

Öte yandan 3 liseli kızın Denizli’ye gittikleri tespit edildi. Programda kızların, Denizli kent merkezinde otostopla bir minibüse binerek Sarayköy’e gittikleri ihbarında bulunulduğu da ifade edildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı