REKLAMI GEÇ

Yaşlı kadın hunharca öldürüldü

Yaşlı kadın hunharca öldürüldü

Çal’a bağlı Hançalar Kasabası’nda, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler 81 yaşındaki kadının başına defalarca sopa ile vurduktan sonra, boğazını keserek öldürdü.

/ DENİZLİHABER / 15 Ekim 2008 Çarşamba, 00:00

Çal’a bağlı Hançalar Kasabası’nda, önceki gün meydana gelen olayda, bir vatandaş 81 yaşındaki Ü.K.’nin ölmüş olduğunu görünce Çal İlçe Jandarma Komutanlığı’na telefonla haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, dul olan ve yalnız yaşayan Ü.K.’nin evinde inceleme yaptı.

< ?XML:NAMESPACE PREFIX = O />

Komşuları, Ü.K.’yi akşam saatlerinde evinin önünde gezerken gördüklerini belirttiler. Jandarma olay yerinde yaptığı incelemede, evin giriş kapısında ve pencerelerde herhangi bir zorlamanın olmadığını, ayrıca herhangi bir eşyanın çalınmadığını tespit etti. Jandarma, Ü.K.’nin evine bilinmeyen bir saatte gelen, kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerin, kadının kafasına defalarca sopa ile vurduktan sonra boğazını kestiğini tespit etti. Olay yerinde yapılan incelemede bir metre boyunda ağaç sopa ve bir adet bıçak ele geçirilirken, yaşlı kadının cesedi ise otopsi yapılmak üzere Çal Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı