REKLAMI GEÇ

Büyükşehir iftar sofrası Sevindik’te

Büyükşehir iftar sofrası Sevindik’te

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Sevindik Mahallesi sakinleri tarafından yoğun talep aldıkları alt yapı çalışmalarının 2018 yılında başlayacağını müjdeledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 21 Haziran 2017 Çarşamba, 14:51

Denizli’de ramazan ayının vazgeçilmez geleneklerinden birisi haline gelen Denizli Büyükşehir Belediyesinin mahalle iftarları devam ediyor. Mahalle kültürünü canlandıran, birlik ve beraberlik duygusunu pekiştiren mahalle iftarları Sevindik Mahallesi’nde yapıldı. İftara Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan ile mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı.

İftara gelen bütün vatandaşlarla tek tek selamlaşan Başkan Osman Zolan, herkesin ramazanını tebrik etti. Ezanın okunmasının ardından dualar eşliğinde binlerce vatandaş orucunu açtı. İftarın ardından mahalle sakinlerine seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan, Sevindik Mahallesi’nde alt yapı çalışmalarının 2018 yılında başlayacağını müjdeledi.

SEVİNDİK DAHA GÜZEL OLACAK
Sevindik Mahallesi’nin en önemli talebinin alt yapı ile ilgili olduğunu vurgulayan Başkan Osman Zolan, “Sevindik Mahallesi’nde alt yapıyı 2018 yılının baharında başlatacağız. Sadece alt yapı değil bu mahallede kentsel dönüşümle ilgili olarak da yoğun bir talep var. Bununla ilgili de teknik çalışmaları yapıyoruz” dedi.

Sevindik’i doğalgaz ile de buluşturduklarına işaret eden Başkan Zolan, “Sevindik’in alt yapısı ve üst yapısı tamamlandığında buradaki sorunlar çözüm bulacak. İmar planları ile ilgili de halkımızın rızasını alarak, onların ‘evet’ dediği şekilde olmak şartıyla talepleri dikkate alacağız. Bu sadece vatandaşımızın gönül rızasıyla olacak. Yani burada son sözü vatandaşımız söyleyecek. Biz Sevindik daha güzel olsun istiyoruz. Onun gayreti içerisindeyiz” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı