REKLAMI GEÇ

Zolan: “Denizli daha da ileriye gidecek”

Zolan: “Denizli daha da ileriye gidecek”

Ramazan ayında gelenekselleşen mahalle iftarları ile Denizlilileri aynı sofrada buluşturan Denizli Büyükşehir Belediyesi gönül sofrasını bu kez Kayıhan Mahallesi’nde kurdu. Kayıhan’da hayata geçirdikleri projeleri anlatan Başkan Osman Zolan, “Denizlimiz daha da ileriye gidecek” dedi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 31 Mayıs 2017 Çarşamba, 14:04

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından her gün farklı bir mahallede kurulan iftar sofrasının durağı Kayıhan Mahallesi’ndeki kapalı pazaryeri oldu.

Ramazan ayının bereket, huzur ve sevincinin paylaşıldığı iftar programına eşi Berrin Zolan ile birlikte katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlarla tek tek selamlaşarak ramazanlarını tebrik etti.

Denizlilileri bu mübarek günde aynı sofrada buluşturduğu için Başkan Osman Zolan’a teşekkür eden Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık’ın yaptığı duanın ardından hep birlikte oruçlar açıldı.

İftarın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Zolan, “Burada Kayıhan, Hürriyet ve Asmalıevler Mahallemizdeki vatandaşlarımızla aynı sofrada buluştuk. İftarımızı yaptık. Allah’ım kabul eylesin. İnşallah bu güzelliklerimiz devam eder, birlik ve beraberlik içinde hizmetlerimizi sürdürürüz” diye konuştu.

“KAYIHAN KAPALI PAZARYERİ EN GÜZEL ESERLERDEN BİRİ”
İftarın düzenlendiği Kayıhan Kapalı Pazaryeri’nin özel bir yer olduğuna dikkati çeken Başkan Zolan, “Burası yaptığımız en güzel eserlerden bir tanesi. Yaklaşık 6 ay önce üzerini kapladığımız panellerle burada elektrik üretir hale geldik. Bilgi Evi ve Kurs Merkezlerimizin elektrik ihtiyacını buradan karşılamaya başladık. Kapasite çok yüksek olmasa da yenilenebilir enerji anlamında çocuklarımıza gösterebileceğimiz çok güzel bir proje oldu. Bu tür yatırımlara devam edeceğiz. Burası bir ilk oldu” dedi.

“DENİZLİ DAHA DA İLERİYE GİDECEK”
Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaptığı ilk kapalı yüzme havuzunun da Kayıhan’da hizmet verdiğini anlatan Başkan Zolan, “Şimdi İncilipınar yüzme havuzumu devreye giriyor. Kapalı yüzme havuzu projelerimiz devam ediyor. Yüzme tüm vücut kaslarını çalıştıran çok faydalı bir spor branşı. Tesislerimizi yaptıkça spor yapan insanımızın da sayısı artacak. İnsanlarımız mutlu ve sağlıklı olacak. Denizlimiz daha da ileriye gidecek inşallah” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı