Denizli Barosu kiracılarını bekliyor - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli Barosu kiracılarını bekliyor

Denizli Barosu kiracılarını bekliyor

Denizli Barosu, Adalet Mahallesi’ndeki yeni hizmet binasında üç önemli bağımsız bölüm için kiracılarını bekliyor. Kafeterya olarak da kullanılabilecek alana sahip zemin kattaki iki bağımsız bölüm aynı zamanda farklı işletmelere de verilebilecek.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 30 Ocak 2017 Pazartesi, 11:00

Adalet Sarayı’nın hemen yanı başında bulunan yeni modern binanın zemin katındaki 207’şer metrekare iki dükkan ile 4. kattaki 549 metre kare alana sahip olan bağımsız bölüm kiracılarını bekliyor.

Ana girişten farklı bir girişe de sahip olan mekan lokanta, restaurant vb. olarak kullanılabilecek durumda. Bağımsız bir girişe sahip olması nedeniyle akşam saatlerinde de hizmet vermeye müsait olan bu geniş alan özellikle gündüzleri avukatların yanı sıra Adalet Sarayı çalışanları ile vatandaşlara öğle yemeklerinde ev sahipliği yapabilecek.

Denizli Barosu’nun bu üç önemli mekanı için kiralama isteği duyanların 31 Ocak 2017 tarihine kadar Denizli Barosu Başkanlığı’na müracaat etmeleri istendi. İlgilenen kişi ve kuruluşlar, yapacakları ticari faaliyet ve iş kolu ile firmalarına ait bilgilerini içerir faaliyetler hakkında proje dosyaları hazırlatıp, teslim edecek.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı