REKLAMI GEÇ

DEGİAD’da bu kez aşk konuşuldu

DEGİAD’da bu kez aşk konuşuldu

Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) üyelerinin karşısına bu kez farklı bir konu ile çıktı. Son iki ayda yoğun bir şekilde ekonomi ve finansın konuşulduğu etkinliklere imza atan dernek, bu kez “Aşk kalpte mi başlar? Beyinde mi?” sorusuna yanıt aradı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 14 Şubat 2017 Salı, 10:38

Denizli Genç İşadamları Derneği bu kez farklı bir etkinliğe imza attı. Ocak ve Şubat aylarında yoğun bir şekilde ekonomi, finans ve ticaret üzerine kafa yoran, bu konularda düzenlenen etkinliklere katılan DEGİAD üyeleri, 14 Şubat arifesinde aşkın konuşulduğu toplantıda bir araya geldi.

Anemon Otel’de gerçekleştirilen etkinlik derneğin geçmiş dönem başkanlarından Oktay Mersin ve DEGİAD Başkanı Melek Sözkesen’in konuşmalarıyla başladı.

Ardından, Meltem Acar’ın moderatörlüğünü yaptığı, Kalp ve Damar Cerrahı Prof. Dr. Özalp Karabay ile Beyin ve Sinir Cerrahı Prof. Dr. Kemal Yücesoy’un konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe geçildi.

İnsanlığın ortak dili aşkın konuşulduğu etkinlikte “Aşk kalpte mi başlar? Beyinde mi?” sorusuna yanıt arandı. Konuşmacılar ve katılımcılar, kuvvetli duyguların hangi organlarda hayat bulduğunu tartıştı, aşkın bedendeki yeri tarif edildi.

200 üye ve eşlerinin katıldığı etkinlik, moderatör ve dinleyicilerin sorularıyla farklı bir alana taşındı, ortaya heyecanlı, ilginç ve esprili bir organizasyon çıktı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı