REKLAMI GEÇ

Eğitim-İş’ten gövde gösterisi

Eğitim-İş’ten gövde gösterisi

Denizli’de son yıllarda örgütsel bağlamda hızlı bir yükseliş gösteren Eğitim-İş Denizli Şubesi, üyeleri için bir moral yemeği verdi. Kelleci Kardeşler’de gerçekleştirilen yemeğe katılım yoğundu. Yemeğe siyasiler de yakın ilgi gösterdi.

/ DENİZLİHABER / 19 Ekim 2009 Pazartesi, 16:35

Denizli’nin doksanların ikinci yarısında çokça tanık olduğu örgüt kaynaşma yemeklerinden birini gerçekleştiren Eğitim-İş (Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası) Denizli Şubesi, Cuma akşamı üyeleriyle Kelleci Kardeşler’de düzenlenen yemekte bir araya geldi. Üyelerin yoğun katılımıyla bir gövde gösterisine dönüşen yemeğe, siyaset dünyasından da önemli isimler ilgi gösterdi.

Eski Devlet Bakanı ve CHP’nin bir dönem genel sekteri olan Adnan Keskin’in yanı sıra CHP İl Başkanı Zafer Gönenç, DSP İl Başkanı Mustafa Değirmenci, Hak ve Eşitlik Partisi İl Başkanı İlker Kiriş, TDH Denizli Örgütlenme Sorumlusu Nevzat Deniz, İP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Çobanoğlu, sol siyasetin önemli simaları Özkan Fidan, Hüsamettin Ersoy, Ali Kavak da yemekte hazır bulundu.

Kocabaş Belediye Başkanı İsa Cin, Birleşik Büro İş İl Temsilcisi Bekir Keskin, Altı Nokta Körler Derneği Kurucu Başkanı Azmi Ermiş’in de katılarak destek verdiği yemeğe, ÇYDD Denizli Başkanı Aysun Moralı, ADD Denizli Şube Başkanı Av. Gülizar Biçer Karaca gibi isimler de katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan Eğitim-İş Denizli Şubesi Başkanı Osman Kandemir, yalnızca meslektaşlarının değil Türkiye’nin yaşadığı temel sorunlara karşı bir cephe oluşturmak için kurulduklarının altını çizdi. Kandemir, yoğun ilginin yaşandığı yemekteki birlikteliği örnek göstererek, ulusal değerlere karşı atılan her adımın karşısında olduklarını vurguladı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı