REKLAMI GEÇ

HKMO’dan  300 kişilik “Anneler Günü” kahvaltısı 

HKMO’dan  300 kişilik “Anneler Günü” kahvaltısı 

Denizli Harita Mühendisleri Odası(HKMO)Temsilciliği üyelerini sabah kahvaltısında buluşturdu. Harita Mühendisleri kahvaltı buluşmasına aileleriyle birlikte katıldı. Bir kır düğün salonunda gerçekleşen kahvaltı çocuklar ve gençlerle birlikte kalabalık ve renkli görüntülere sahne oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 11 Mayıs 2015 Pazartesi, 12:26

Harita Mühendisleri Odası Denizli Temsilciliği’nin düzenlediği Pazar kahvaltısı, meslek örgütü üyelerini bir araya getirdi. Pamukkale Tenis Kulübünde 10 Mayıs Pazar sabahı buluşan üyeler, kahvaltıya aileleriyle birlikte katıldı.

denizlharita-muh.kahvalti-ic
Sadece oda üyeleri ve basının davetli olduğu kahvaltı buluşması, günün ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Kahvaltı sonrası çeşitli sorunları konuşma ve tartışma fırsatı bulan üyeler, mesleki sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Pazar kahvaltısında üyeleri buluşturan Oda temsilcisi Harita Mühendisi Nazım Tanrıkulu, “Meslek örgütümüz üyelerinin böyle bir toplantıda aileleriyle birlikte buluşması, sıcak bir hava yarattı. Hepimiz özlemi olan bir buluşmaydı bunu gerçekleştirdik. Bu günkü kahvaltı davetimize yaklaşık 300 kişi katıldı. Katılımın bu kadar yoğun ve kalabalık olması bizi ayrıca sevindirdi. Her yıl aynı tarihlerde yaptığımız kahvaltılı bahar buluşmamızın Anneler Günü’nde olması, onları bir kez daha hatırlamamıza vesile oluyor, bundan kıvanç duyuyoruz” dedi.

Kahvaltı sonrası tüm kadınlara Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Denizli Temsilciliği adına, Anneler Günü nedeniyle karanfiller dağıtıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı