REKLAMI GEÇ

İnovasyon Derneği’nden teknoloji devine ziyaret

İnovasyon Derneği’nden teknoloji devine ziyaret

Denizli İnovasyon Derneği (DİDER) Manisa’da kurulu bulunan Vestel fabrikasına teknoloji ziyareti gerçekleştirdi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 3 Mart 2020 Salı, 14:41

Televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi ve kart fabrikalarını gezen dernek üyeleri, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile de bir araya gelerek, fikir alış verişinde bulundu sohbet etti.

Ziyarette ilişkin değerlendirmeler yapan Denizli İnovasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Varol, Ahmet Nazif Zorlu’ya dernek tarafından hazırlanan ‘REMEM Projesi’ ve yürütülmeye başlanacak olan ‘İnovatif hareket yarışması’ hakkında bilgi verdiklerini anlattı.

Vestel City’e düzenlenen gezinin verimli ve ufuk açıcı olduğunu dile getiren Varol, “Kendi insanımızın başarı hikayesi üyelerimiz için ilham kaynağı oldu. DİDER ekibi olarak yaptığımız çalışmaları Ahmet Nazif Zorlu’ya aktardık. Çok farklı konularda fikir alış verişi yapma şansımız oldu. Yerli markamız Vestel’in dünya markası haline dönüş hikayesini büyük bir gururla yerinde gördük. Bu fırsatı bize verdiği için Ahmet Nazif Zorlu ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Dernek olarak 2020 yılını proje ve ufuk acıcı inovatif çalışmalar gezileri yılı olarak ilan ettik” dedi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı