REKLAMI GEÇ

Odalar ortak hareket etme kararı

Odalar ortak hareket etme kararı

Ziraat Mühendisleri Odası Denizli şubesi, Kimya Mühendisleri Odası Denizli Temsilciliği ve Gıda Mühendisleri Odası Denizli Temsilciliği ortak toplantı düzenledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 20 Mayıs 2024 Pazartesi, 10:45

Odaların Denizli temsilcilerinin görüş ve önerilerinin alındığı toplantıda, üç odanın beraber hareket edeceği konular ele alındı. Bazı odaların yönetim kurullarının değişmesi ile birlikte önceki dönem yöneticileri yeni dönem yönetici arkadaşlarına başarılar diledi.

Ziraat Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Baha Yanarca birlik ve beraberliğin bizim için önemli olduğunu üç odanın birçok konuda ortak paydaları olduğunu ve beraber hareket etmelerinin daha güç vereceğini iletti.

Kimya Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Murat Emre Kaplan ise görevi yeni devraldığını, Kimya Mühendisleri Olarak Ziraat Ve Gıda Mühendisleri ile birçok konuda birleştiklerini belirterek yol arkadaşlarına başarılar diledi.

Gıda Mühendisleri Odası Denizli Temsilcisi Umut Ayana ise önceki dönem çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek konuşmasına başladı üç odanın meslek anlamında da birçok ortak noktası olduğunu, üyelerimizin çalışma koşullarının düzenlenmesi, halkımızın güvenilir gıdaya ulaşması konusunda güç katacağını belirtti.

Odaların toplantıda aldıkları kararlar ise; toplantıların düzenli hale getirerek ayda bir toplantı yapılması kararlaştırıldı.

28 Mayıs 2024 tarihinde Büyük Menderes Ekolojik Yıkım ve Karşı Mücadele,  Fevzi Özlüer Ve Bülent Şık söyleşisine katılım sağlanması, Kasım-Aralık 2024 tarihinde Şarap ve Bağcılık panelinin düzenlenmesi ve hazırlıkları, Üç odanın birlikte panel ve söyleşiler düzenlenmesi , üye ve öğrenci örgütlülüğü ile ilgili çalışmalar yapılması konusunda görüş birliğine varıldı.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı