REKLAMI GEÇ

“Vakfı destekleriz”

“Vakfı destekleriz”

Yetim ve Acizleri Koruma Vakfı Başkanı Musa Kazım Manasır’dan vakfın çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Yavuz Erkmen, vakıf çalışmalarına her zaman destek olacaklarını söyledi.

/ DENİZLİHABER / 20 Haziran 2008 Cuma, 00:00

Bir ay önce Denizli Valiliği görevine başlayan Vali Yavuz Erkmen’e nezaket ziyaretleri sürüyor. Anadolu Basın Birliği Başkanı Hasan Alparslan, Yetim ve Acizleri Koruma Vakfı Başkanı Musa Kazım Manasır ve vakıf yönetim kurulu üyeleri ile Kaymakam Kamuran Taşbilek başkanlığındaki belediye başkanlarından oluşan Honaz heyeti Vali Erkmen’i makamında ziyaret ederek Denizli’deki görevinde başarılar dilediler.

Yetim ve Acizleri Koruma Vakfı Başkanı Musa Kazım Manasır ve vakıf yönetim kurulu üyeleri ziyarette, Vali Erkmen’e Gümüşler’de yaptırmakta oldukları 280 yatak kapasiteli “Yaşlılar Evi” hakkında bilgi verdiler. 25 dönüm arazi içerisinde yapılmakta olan Yaşlılar Evi’nin gönüllü bağışlarla yapılmakta olduğunu ifade eden Vakıf Başkanı Musa Kazım Manasır, amaçlarının gönüllü bağışlarla yaşlıların kalabilecekleri modern bir mekan yaratmak olduğunu söyledi.

Vali Yavuz Erkmen de gönüllülük esasına dayanarak güzel bir kamu hizmeti ortaya koyan Yetim ve Acizleri Koruma Vakfı’nın çalışmalarından memnuniyet duyduğunu ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi ve Vilayet olarak vakfın çalışmalarını her zaman destekleyeceklerini söyledi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı