Ayrılığa dayanamadılar - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Ayrılığa dayanamadılar

Ayrılığa dayanamadılar

Denizli’de bir süre evli kaldıktan sonra boşanan çift 1,5 yıl sonra tekrar nikah masasına oturarak ikinci kez evlendiler. 4 yaşındaki çocukları ile birlikte nikah salonuna gelen çiftin mutlukları gözlerinden okundu.

/ DENİZLİHABER / 30 Temmuz 2007 Pazartesi, 00:00

Denizli’de bir şirkette müdür olarak görev yapan 32 yaşındaki Halil Gevrek ile bir tekstil şirketinde ihracat sorumlusu olan 26 yaşındaki Gülay Hisarlıoğlu 2000 yılında hayatlarını birleştirdi. 4 yıl evli kalan çift çocukları Nesli’nin dünyaya gelmesinden sonra anlaşamayarak ayrıldı. 1,5 yıllık ayrılığa dayanamayan çift 4 yaşındaki kızlarını da düşünerek tekrar evlenme kararı aldı.

Çatalçeşme Nikah Sarayı’nda yapılan törenle ikinci kez evlenen çift 4 yaşındaki çocukları ile birlikte nikah masasına oturdu. Çiftin ikinci kez evlendiği öğrenen nikah memuru nikah şahitleri çağırırken “Bunlar da ilk nikahtaki şahitleriniz mi” diye espiri yapmayı ihmal etmedi. 4 yaşındaki çocukları Nesli’yi kucaklarına alan çift, nikah memurunun ‘evlenmeyi kabul ediyor musunuz? sorusuna ikinci kez evet cevabını verdi. Gevrek çifti 4 yaşındaki kızları ile ilginç bir görüntü oluşturdu.

Yeniden nikah masasına oturmanın mutluluğunu yaşadığını kaydeden Gülay Gevrek, mutluluğunun kelimeler anlatılmayacak derecede olduğunu dile getirdi.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
 karakter kaldı