REKLAMI GEÇ

Bakanlar Zeybekci ve Soylu Denizli’de nikah şahidi oldu

Bakanlar Zeybekci ve Soylu Denizli’de nikah şahidi oldu

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Oğuzhan-Fatma Aygören çiftinin nikah şahidi oldu.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 28 Ocak 2018 Pazar, 10:28

DENİZLİ (AA)
Çeşitli programlara katılmak için Denizli’ye gelen Zeybekci ile Soylu, Denizli eski Belediye Başkanı Ali Aygören ve eşi Nursel Aygören’in oğlu Oğuzhan ile Nadire ve Ömer Turan’ın kızı Fatma’nın nikah törenine katıldı.

Çiftin nikah şahitliklerini Bakan Zeybekci ve Soylu’nun yanı sıra Vali Hasan Karahan, Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar, AK Parti Denizli milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, Sema Ramazanoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yaptı.

Çiftin nikahını kıyan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, evlilik cüzdanını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya verdi.

Cüzdanı geline veren Soylu, çiftin birbirine çok yakıştığını söyleyerek, “Allah nazardan korusun inşallah. Güzel ve uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Mevlana evliliği tarif ederken Hazreti Peygamberin yolu olarak tarif etmiş. Birbiriniz muhakkak çok seveceksiniz ve birbirinize saygıyı da ihmal etmeyeceksiniz. Ama bizim size bir tavsiyemiz var. Birbirinizi sevdiğiniz kadar, hane içerisinde gösterdiğiniz sevgi kadar sizi bugüne getiren, dualarla size bakan ve büyütürken de hep arkanızdan dua okuyan anne ve babalarınızı birbirinizden ne olursunuz fazla sevin. Eğer severseniz evinizde bereket eksik olmaz. Ülkesini ve vatanını seven güzel çocuklar yetiştirin. Herkes sizin evliliğinizi örnek göstersin” dedi.

Soylu, çifte 4 çocuk tavsiyesinde bulundu.

Bakan Zeybekci ve diğer katılımcılar da çifte mutluluk diledi.

Yorumlar

Horoz   -  Bağlantı 28 Ocak 2018, 21:17

Sizleri gariban halkın düğünlerinde de görmek dileğiyle..

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı