REKLAMI GEÇ

Başbakandan önce DENİZLİHABER giydirdi

Başbakandan önce DENİZLİHABER giydirdi

O, bir hafta birçok yaşıtına nasip olmayacak bir ziyaret gerçekleştirdi. Denizli’den Umut Çocukları Derneği ile birlikte Başbakan Erdoğan’ı makamında ziyaret eden 17 yaşındaki Furkan Özhan, Başbakan Erdoğan’dan Nihat’ın Avrupa Şampiyonası’nda giydiği formasını istedi. Sözü kaptı. Umutla Başbakan’ın göndereceği formayı bekleyen Furkan’a, Denizlihaber olarak milli forma hediye ettik.

/ DENİZLİHABER / 24 Haziran 2008 Salı, 00:00

Geçtiğimiz günlerde grup toplantısı çıkışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret eden Umut Çocukları (Spastik Engelli) Koruma ve Yaşatma Derneği’nin heyetinde bulunan

17 yaşındaki Furkan Özhan, Başbakan’dan Nihat Kahveci’nin Çek Cumhuriyeti maçında giydiği formasını istemişti. DENİZLİHABER olarak, Nihat’ın formasını bekleyen Furkan’ı ziyaret ettik ve Furkan’a temsili bir Nihat forması hediye ettik. Şimdi Furkan Başbakan Erdoğan’dan, Nihat’ın Çek Cumhuriyeti maçında giydiği ve iki gole imza attığı terli formasını göndermesini bekliyor.

Kayhan 75. Yıl Çok Programlı Ticaret Lisesi’nde Muhasebe Bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Furkan Özhan gibi daha birçok spastik engelli çocuğa maddi ve manevi yardım eden Umut Çocukları (Spastik Engelli) Koruma ve Yaşatma Derneği’nin Başkanı Nesrin Akbeyik, Furkan’ın Başbakan’dan forma istemesinin ardından bu olayın kamuoyunda çok geniş bir yankı uyandırdığını belirtti. Neredeyse bütün medya kuruluşlarının, Başbakan’ın göndereceği forma için kendilerini aradığını da söyleyen Akbeyik, “Forma Ankara’dan geldiği zaman Denizli Valiliği’nde düzenlenecek bir törenle bunu herkese duyuracağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı