Çok özel çocuklardan çok özel defile - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Çok özel çocuklardan çok özel defile

Çok özel çocuklardan çok özel defile

Denizlili Modacı Sevgi Taşdan tarafından düzenlenen ‘+1 Kromozonun Aramızda Lafı Olmaz’ teması ile Down Sendromlu çocuklar ve yetişkinlerin sahne aldığı defile gerçekleştirildi. Vali Ahmet Altıparmak, Down Sendromlu çocuklarımızı yalnız bırakmadı, defileyi izledi.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 15 Ocak 2017 Pazar, 17:16

Deda Delüx Salonda gerçekleştirilen ‘Engelsiz Defile’ye Vali Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ile çok sayıda davetli katıldı.

Etkinlikte bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Vali Ahmet Altıparmak, “Çok çok özel çocuklara sahipsiniz. Bunun sıkıntısı elbette yok değil. Kolay bir süreci yaşamıyorsunuz. Ama hakikaten bunlar Allah’ın bir lütfu, bir nimeti. Bunu bu şekilde değerlendirerek hep beraber bunun altından bu şekilde kalkmak zorundayız. Devlet olarak sizlerde gördüğünüz üzere imkanlar çerçevesinde büyük destekler sağlanıyor. Onun ötesinde Denizli’de benim Vali olarak başında bulunduğum kurumlar olarak her zaman istisnasız olarak yanınızda olduğumuzu belirtmek isterim. Eğitimde, sağlıkta, sporda ve aklınıza gelen tüm alanlarda, aynı şekilde belediyelerimizin de gayret gösterileceğine hizmet verileceğine inancımı burada belirtmek isterim. Ama her şey her istediğimizin olması mümkün olmuyor. Bunların olabilmesi için hepbirlikte çalışacağız. Ben bugün bu düşünceyi hayata geçiren Modacımız Sevgi Taşdan’a ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Hepinize mevlam kolaylıklar sağlasın” dedi.

Daha sonra Down sendromlu çocuklar sahne aldı.

Gelinlik ve damatlık elbise giyerek salona giren çocuklarımız katılımcıların büyük ilgisi ile karşılandı.

Etkinlikte canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenen ‘Çok Özel Çocuklar’a Vali Ahmet Altıparmak ve diğer protokol üyeleri de eşlik ederek mutluluklarına ortak oldular.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı