Denizli'de bir markette çocuklar için "göz hakkı reyonu" oluşturuldu - denizlihaber.com - Denizli Haber, Denizli'nin en çok okunan gazetesi
REKLAMI GEÇ

Denizli’de bir markette çocuklar için “göz hakkı reyonu” oluşturuldu

Denizli’de bir markette çocuklar için “göz hakkı reyonu” oluşturuldu

Denizli’de bir markette, çocuklar için tadımlık meyvelerin bulunduğu “göz hakkı reyonu” hazırlandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 5 Mayıs 2021 Çarşamba, 17:21

Kentte çeşitli noktalarda şubeleri bulunan marketin Merkezefendi ilçesindeki şubesinin sorumlusu Ayşen Seçen, alışveriş için aileleriyle gelen çocukların, meyvelerin tadına bakabilmesi için göz hakkı reyonu oluşturduklarını belirtti.

Reyondaki ürünlerin taze mevsim meyvelerinden seçildiğini ve yıkanarak raflara yerleştirildiğini aktaran Seçen, “Çocuklar muz, çilek, erik gibi sevdikleri meyvelere rahatça, ücretsiz olarak ulaşabiliyor. Kesinlikle buruşmuş, raf ömrü eskimiş ürün koymuyoruz. Market içinde dolaşırken yemeleri bizim için çok önemli. Çoğu ebeveyn böyle bir uygulamayı ilk kez gördüğünü belirterek bize teşekkür ediyor” diye konuştu.

Reyondan meyve alarak tadan çocuklardan Ceren Kübra Beldaş, ailesi ile markete geldiğini belirterek, “Burada çileğin tadına baktım, çok güzelmiş. Markette çocuklar bu reyondaki ürünleri yiyebiliyor. Bence çok güzel” dedi. DENİZLİ (AA)

Yorumlar

Fikret serçe   -  Bağlantı 10 Mayıs 2021, 19:02

Harika bir uygulama market sahibinin elinden büyük bir hürmetle sıkıyorum. Market ismini öğrenme imkanı varsa çok memnun olurum.

Mustafa   -  Bağlantı 7 Mayıs 2021, 00:53

Çocukların şu dönemde dışarı çıkması yasakken, üstelik her geçen kişinin ellediği bir düzenin olması bulaş riskini arttırmaz mı acaba? Düşünce güzel ama zamanlaması çok yanlış.

soru yorum   -  Bağlantı 6 Mayıs 2021, 12:10

Merhamet karşılığını mutlaka iyi bir şekilde bulur, market sahibi de bunun karşılığını mutlaka görecektir, kutluyorum.

Serpil Cengi̇z   -  Bağlantı 6 Mayıs 2021, 00:13

Ülkemi seviyorum. Denizli’yi seviyorum. Hangi marketse bu güzelliği yapan, Allah razı olsun; kazancı bereketli olsun.

Muhammed mert   -  Bağlantı 5 Mayıs 2021, 19:05

Harikasınız diger illerden sonra denizlide dr bu uygulamayi görmek mutluluk verici. Ilde öncülüğünden ötürü ege marketi kutlarım. Yaşasın iyilik.

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı