REKLAMI GEÇ

Denizlihaber.com yazarı Öztürk’e büyük ödül

Denizlihaber.com yazarı Öztürk’e büyük ödül

Denizlihaber.com köşe yazarı Dr. Özlem Öztürk, Paris’te düzenlenen 11. Avrupa Estetik & Anti-Aging Tıp Kongresi’nde “En İyi Anti-Aging Klinik Vaka” ödülünü kazandı.

Haber Merkezi / DENİZLİHABER / 24 Ekim 2016 Pazartesi, 09:48

denizli-ozlem-ozturk-odul-111. Avrupa Estetik & Anti-Aging Tıp Kongresi, Fransa’nın başkenti Paris’te toplandı. Estetik ve Anti-Aging (yaşlanmayı engelleme) alanlarında alanında uzman çok sayıda katılımcının bir araya geldiği Tıp Kongresi’nde Anti-Aging uygulamalarına ilişkin düzenlenen yarışmanın ödül töreni de gerçekleştirildi.

Bir çok alanda düzenlenen yarışmaya “Anti-Aging Klinik Vakaları” alanında katılan Denizlihaber.com köşe yazarı Dr. Özlem Öztürk, alanlarında dünya lideri jüri tarafından çeşitli kriterler temel alınarak gerçekleştirilen değerlendirme sonunda büyük ödülün sahibi oldu.

Uzun süren çalışmaların ve bu alanda verdiği emeğin karşılığı olan “Anti-Aging Klinik Vakaları Büyük Ödülü”nü alan Dr. Özlem Öztürk, kongrenin de ilgi odağı oldu.

ESTETİK VE ANTİ AGİNG ALANINDA GELİŞMELER ELE ALINDI
2000’e yakın katılımcının yer aldığı kongrede estetik ve anti-aging alanında yeni tıbbi bilimsel gelişmeler ele alındı, bu alanda gelinen son teknoloji üzerine paylaşımlar yapıldı.

Kongrede estetik ve anti aging uzmanları tarafından yeni uygulama ve araştırma sonuçlarına ilişkin sunumlar gerçekleştirildi. Kongre, iki gün sürdü.

DR. ÖZLEM ÖZTÜRK KİMDİR?
Dr. Özlem Öztürk, Gazi üniversitesi Tıp Fakültesi`nden mezun oldu. Eğitimine Başkent Üniversitesi, Ankara Hastanesi Anesthesiolgy ve Reanimasyon bölümünde devam etti, 2004 yılında uzman doktor oldu. 2004-2012 yılları arasında Malezya’da yaşadı. Bu dönemde Çin’de Pekin ve Nanjing üniversitelerinde akupunktur eğitimleri aldı. Sri Lanka`da, “Sir Anton Jayasuriya International College of Acupuncture” (alternatif tıp) üniversitesine bağlı hastanede ve Kuala Lumpur, “Tole Institute” de akupunktur üzerine çalışmalar yaptı. Avustralya`daki “College of Nutritional and Enviromental Medicine-ACNEM” adlı üniversitede beslenme (nutrisyon) ve ağır metal zehirlenmesi konularında eğitimler aldı.

Bunların dışında Kuala Lumpur`da “National Heart Institute – IJN” de kalp hastanesi ve yoğun bakım ünitesi dahil, 3 yıl kalp anestezisti olarak çalıştı.
2012 yılından bu yana Paris`de yaşamakta olan Dr. Özlem Öztürk, Almanya, Dresden DIU (Dresden International University of Ant-Aging, Regenerative and Preventive Master of Science) den “Anti-Aging” (önleyici ve yenileyici tıp) alanında master ve “Paris Estetik Koleji “ nden estetik diplomasını almış ve halen bu konularda çalışmalarına devam etmektedir.

Eğitim ve çalışmalarını insanların hasta olmalarını önleyebilme, sağlıklı ve uzun yaşayabilmeleri üzerine yoğunlaştıran Dr. Öztürk, uyguladığı doğal tedavi yöntemlerinde uzun süre Hindistan`da aldığı yoga eğitimlerinden de yararlanmaktadır. Dr. Özlem Öztürk, Denizlihaber.com’da yer alan köşesinden Denizlililere estetik ve anti-aging üzerine yazılarıyla seslenmeye devam ediyor.

Yorumlar

centre laser opera esthetique   -  Bağlantı 24 Ekim 2016, 19:12

toutes nos félicitations a la ravissante Dr Ozturke et au plair de vous revoir à paris

atilla çakır   -  Bağlantı 24 Ekim 2016, 11:50

tebrikler…

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı