REKLAMI GEÇ

DGC’DEN TEŞEKKÜR

DGC’DEN TEŞEKKÜR

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Öztürk ve DGC Yönetim Kurulu üyeleri, TGF Başkanlar Konseyi Toplantısı ile Kristal Horoz Gazetecilik Yarışması Gala Gecesi’nin organizasyonuna destek veren herkese teşekkür etti.

/ DENİZLİHABER / 23 Aralık 2009 Çarşamba, 18:22

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Öztürk ve DGC Yönetim Kurulu, geçtiğimiz hafta sonu Denizli’de gerçekleştirilen Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanlar Konseyi Toplantısı ile DTO ile birlikte hayata geçirilen Kristal Horoz Gazetecilik Yarışması Gala Gecesi organizasyonu nedeniyle bir açıklama yayınladı.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin bu büyük organizasyonun altından Denizli Valiliği, Denizli Belediyesi ve Denizli Ticaret Odası’nın katkılarıyla başarıyla kalktığını söyleyen DGC Başkanı Bülent Öztürk, “Destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz” dedi.

Öztürk şöyle konuştu:
“Bilindiği gibi 18-19 ve 20 Aralık tarihlerinde Denizli TGF 28. Başkanlar Konseyi Toplantısı’na ev sahipliği yaptı. Bu süre içerisinde Türkiye genelindeki 71 cemiyet başkanı ve Azerbaycan ile KKTC’den 150’ye yakın konuk eşleriyle birlikte ağırlandı. Başkanlar Konseyi Toplantısı Denizli’de gerçekleştirildi. 19 Aralık akşamı ise DTO ile işbirliği içerisinde hayata geçirdiğimiz Kristal Horoz Gazetecilik Yarışması Gala Gecesi’ni yaparak arkadaşlarımıza ödüllerini dağıttık. Denizli, bu organizasyonla onlarca yaygın TV ve gazetenin gündemine girdi. Ayrıca tüm illerin yerel gazetelerinde de Denizli manşetlere taşındı. Denizli’nin tanıtımı ve prestijinin üst seviyelere tırmanmasına neden olan bu organizasyonda bizlere desteklerini esirgemeyen başta Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, Ticaret Odası Başkanı Necdet Özer, İl Genel Meclisi Başkanı Halil Pekdemir olmak üzere, Vali Yardımcısı Mustafa Suphi Küsbeci, Başkan Yardımcısı Osman Zolan, Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Gökçe, Emniyet Müdürü Atilla Çınar, Buldan Belediye Başkanı Fahri Şevik, Çal Belediye Başkanı Hasan Gündüz, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemici, Yatağan Belediye Başkanı Tuncer Tunçbilek ile Richmond Otel Yetkisili Bibiana Atagül’e, otel personeline, ulaştırma sorumluluğunu üstlenen DTO Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çetintaş’a, emeği geçen diğer meclis üyeleri, kurum, kuruluş ve kişilere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Yorum Yaz

Aşağıdaki gerekli alanlara bilgilerinizi girmelisiniz. e-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

 karakter kaldı